Oferta

   Fotografia i film to pamiątki, które doskonale się uzupełniają, dlatego też oferuję Państwu kompleksową obsługę ślubu w zakresie fotografii ślubnej, reportażowej i plenerowej oraz videofilmowania. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom i życzeniom Pary Młodej.


Fotografia ślubna

    W ramach usługi wykonuję reportaż z dnia ślubu - od momentu przygotowań do oczepin włącznie oraz sesję ślubną w plenerze w dniu ślubu lub innym wybranym przez Państwa terminie. Otrzymują Państwo około 700 zdjęć w rozdzielczości, która pozwala wywoływać zdjęcia wysokiej jakości. Wszystkie starannie wyselekcjonowane zdjęcia są poddane obróbce cyfrowej.
    Wyjątkowe zdjęcia wymagają wyjątkowej oprawy. W mojej ofercie znajdziecie również piękne, ręcznie wykonane albumy tradycyjne oraz nowoczesne i profesjonalnie wykonane fotoksięgi.


Videofilmowanie ślubów HD

    Film z jednego dnia ślubu zawarty jest na płytach Blu Ray oraz DVD i trwa około 180 minut. Składa się z czołówki prezentującej Parę Młodą oraz reportażu z przebiegu całej uroczystości weselnej (do oczepin włącznie ) wraz z teledyskami:

  • teledysk z przygotowań w domu u Pani Młodej i Pana Młodego
     
  • teledysk z życzeń składanych przez gości weselnych parze młodej
     
  • teledysk na wesoło – zabawne momenty z przyjęcia weselnego
     
  • teledysk romantyczny – skrót z uroczystości weselnej

    Film jest nagrany na profesjonalnych, wodoodpornych płytach  Blu Ray i DVD posiadających indywidualny nadruk oraz eleganckie etui.

    W celu poznania pełnej oferty i dopasowania jej do Państwa potrzeb zachęcam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego.